Par mani

Mūsu ģimenē aug pieci bērni: Elmārs, Edmunds, Elizabete un dvīņi Jasmīna un Olivers. Savā ikdienā mēs izmantojam Montessori pedagoģijas pamatprincipus, un esam sajūsmināti, redzot, cik fantastiski tie darbojas.
Montessori pedagoģija nav tikai materiāli vai noteikti demonstrējumi, tas ir dzīvesveids, attieksme pret bērniem un pret dzīvi kopumā - ar cieņu pret bērniem, ar lielu brīnīšanos par pasauli mums apkārt un milzīgu zinatkāri. 

Lai iedvesmotu arī citus vecākus, dalos šeit ar pašas veidotiem materiāliem, pārdomām un viegli īstenojamām idejām, kā arī reizi gadā bloga dzimšanas dienā rakstu arī par autentiskiem Montessori materiāliem un to pielietojumu. Noteikti vēlos, lai Montessori pedagoģija kļūtu zināma un pieejama ikvienam Latvijas un pasaules bērnam - tas nav nekas ekskluzīvs, visu var īstenot mājās paši saviem spēkiem.

Te ir bloga Es Pats! Facebook lapa Un nesen esmu sākusi rakstīt arī Instagram - tieši tur informāciju un rakstus lieku visbiežāk ērtā formāta dēļ. Priecāšos Tevi redzēt gan FB, gan IG. 

P.S. Par mājaslapu paldies manam vīram Uģim! Te ir viņa blogs.

Ar mani var sazināties, sūtot e-pastu: [email protected]

Viktorija

V8 A9787