Varavīksnes cipari

Zinu, redzu un dzirdu pēc atsauksmēm, ka jums ļoti patīk mazie un lielie varavīksnes burti. Tagad gan mums pašiem noder, gan arī pievienoju šeit arī varavīksnes ciparus, kas pieejami bloga veikala sadaļā

Vairākkārtēja cipara izvilkšana nostipirna to muskuļu atmiņā. Pēc šādas ciparu vairākkārtējas izvilkšanas, vēlāk rakstīt uz papīra ar brīvu roku bērnam būs daudz vieglāk.

Bērns izvēlas 7 dažādu krāsu zīmuļu (drīkst arī vairāk vai mazāk atkarībā no tā, cik ilgi pats bērns ir gatavs strādāt), izvelk ciparu ar visām izvēlētajām krāsām.

Mēs glabājam šos ciparus fotoalbumā, kas pie reizes paver arī vēl vienu darbošanās iespēju - izvilkt ciparus ar flomasteriem un tad nodzēst ar lupatiņu.  

Var droši ļaut bērnam visādos veidos ciparu izrotāt, griezt ārā, izklāt ar plastilīnu. Ja ir pavadīts ilgāks laiks pie viena cipara, dzirdot arī tā nosaukumu darbošanās laikā, tad tā veidols vieglāk paliks bērna atmiņā.

Lai radoša ciparu apguve! 

 

Varavīksnes skaitļu burtnīca pieejama veikala sadaļā: 

Varavīksnes skaitļu burtnīca

Viktorija

P.S. Seko bloga jaunumiem EsPats! Facebook lapā un arī Instagram, kur ar dažādiem rakstiem, bildēm un idejām dalos vairākas reizes nedēļā.

Komentē