Pārbaudīts veids, kā pakāpeniskā veidā iemācīt bērnam nolasīt pulksteņa laiku gan analogajā, gan digitālajā pulkstenī.
Lasīt tālāk
Parasti bērni ir dzirdējuši nosaukumus rīts, diena, vakars un nakts gana bieži, tāpēc tie nav sveši, taču nereti šie jēdzieni jūk - bērns mierīgi no rīta var teikt, ka ēd vakariņas. Šī materiāla primārais mērķis nav iemācīt šos jēdzienus, bet gan strukturēt tos - kas pēc kā seko un ko mēs šajās diennakts daļās darām.
Lasīt tālāk
Praktiskas idejas tam, kā sākt apgūt vārdšķiras. Uzdevumi piemēroti bērniem aptuveni no piecu līdz deviņu gadu vecumam. Ja bērns neprot rakstīt, tad lielu daļu iespējams izdarīt arī mutiski.
Lasīt tālāk
Elementārs veids, kā bērnam parādīt divciparu skaitļu veidošanos. Pietiek ar to, ka bērns prot skaitīt līdz 10.
Lasīt tālāk
Darbiņš, kas īpaši aktuāls kļūst Lieldienu laikā. Vistas attīstības cikla kartītes, grāmatiņa un darba lapas.
Lasīt tālāk
Par to, kāpēc ir vērts iegādāties smilšu pulksteni, ja mājās ir bērns, un situācijas, kurās to izmantot.
Lasīt tālāk
Trīs ļoti viegli īstenojami uzdevumi lasītprasmes veicināšanai gan tiem bērniem, kas nesen sākuši lasīt, gan tiem, kas jau ir diezgan veikli lasītāji.
Lasīt tālāk
Varbūt būsiet ievērojuši, ka daudzos video un attēlos mūsu bērni darbojas uz paklājiņiem. Tas ir kaut kas ļoti elementārs, bet daudzi to nenovērtē. Pastāstīšu, kas labs tajā, ka bērns, darbojoties ar kādu materiālu, izmanto paklājiņu.
Lasīt tālāk
Mācīt bērnam rakstītos vai drukātos burtus?
Lasīt tālāk
Mūsu grāmatplaukta superzvaigznes jeb grāmatas, kuras tiek lasītas, pārlasītas un šķirstītas visbiežāk. Ieteikumi no sirds.
Lasīt tālāk
Esat ievērojuši, ka, lai stimulētu bērnus rakstīt, visi vienmēr iesaka rakstīt vēstules un iepirkumu sarakstus. Jā, to var darīt, bet kāpēc pie tā apstāties? Vairāki pārbaudīti un arī jautri veidi, kā motivēt bērnus rakstīt.
Lasīt tālāk